Tilbake til alle rapporter

Gateskilt ramlet ned

Rapportert i kategorien Driftsavdeling Budor og Løiten Almenning anonymt 17:10, fredag 24 april 2020

Sendt til Løten 2 måneder, 5 dager, 15 timer, 13 minutter senere

Se bilde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Skilt repareres over helga.

    Lagt inn av Løten 18:04, fredag 24 april 2020

  • Tilstand endret til: Tiltak planlagt

    Oppdatert av Løten at 05:51, mandag 27 april 2020

  • Tilstand endret til: Løst

    Oppdatert av Løten at 08:23, torsdag 25 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjonen din vil bare bli brukt i samsvar med personvernreglene

Neste: Fortell oss om deg

Oppdateringen din

Fortell oss om deg

Har du et Budor-passord?