Tilbake til alle rapporter

Djup grøft/ hull i hovedvei mellom gjestegård og grua.

Rapportert i kategorien Driftsavdeling Budor og Løiten Almenning anonymt 16:00, søndag 26 april 2020

Dyp grøft over veien ved stikkrenne? eller kabelgraving. må fylles etter masse da den er så djup at bilen slo nedi ved passering.

Dette er utbedret nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Tilstand endret til: Tiltak i progress

    Oppdatert av Løten at 05:49, mandag 27 april 2020

  • Tilstand endret til: Løst

    Oppdatert av Løten at 17:52, mandag 27 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjonen din vil bare bli brukt i samsvar med personvernreglene

Neste: Fortell oss om deg

Oppdateringen din

Fortell oss om deg

Har du et Budor-passord?