Tilbake til alle rapporter

Djup grøft/ hull i hovedvei mellom gjestegård og grua.

Rapportert i kategorien Driftsavdeling Budor og Løiten Almenning anonymt 05:50, mandag 27 april 2020

Dyp grøft over veien ved stikkrenne? eller kabelgraving. må fylles etter masse da den er så djup at bilen slo nedi ved passering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Tilstand endret til: Tiltak i progress

    Oppdatert av Løten at 05:50, mandag 27 april 2020

  • Tilstand endret til: Løst

    Oppdatert av Løten at 17:50, mandag 27 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjonen din vil bare bli brukt i samsvar med personvernreglene

Neste: Fortell oss om deg

Oppdateringen din

Fortell oss om deg

Har du et Budor-passord?