Tilbake til alle rapporter

Inn og utkjøring ved ny søppeplass må utbedres.

Rapportert i kategorien Driftsavdeling Budor og Løiten Almenning av Jan-Erik Andersen 07:39, mandag 27 april 2020

Inn og spesielt utkjøringen ved ny søppelplass må utbedres. Her er det så ille at biler blir skadet hvis de kjører ut på veien ved den nedre utkjøringen. Det er mange som nå stopper i Budorveien i stedet for å kjøre inn. Det må også etableres belysning på plassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Tilstand endret til: Tiltak i progress

    Oppdatert av Løten at 17:51, mandag 27 april 2020

  • Tilstand endret til: Undersøkelser

    Oppdatert av Løten at 07:24, tirsdag 28 april 2020

  • Tilstand endret til: Løst

    Oppdatert av Løten at 08:24, torsdag 25 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjonen din vil bare bli brukt i samsvar med personvernreglene

Neste: Fortell oss om deg

Oppdateringen din

Fortell oss om deg

Har du et Budor-passord?