Tilbake til alle rapporter

Hogstavfall Kuvegen

Rapportert i kategorien Driftsavdeling Budor og Løiten Almenning anonymt 11:15, torsdag 25 juni 2020

Det er en del hogsavfall liggende i vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette er nå fjernet

    Tilstand endret til: Løst

    Lagt inn av Løten 11:16, torsdag 25 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjonen din vil bare bli brukt i samsvar med personvernreglene

Neste: Fortell oss om deg

Oppdateringen din

Fortell oss om deg

Har du et Budor-passord?