Tilbake til alle rapporter

Jordingsfeil i strømskap.

Rapportert i kategorien Driftsavdeling Budor og Løiten Almenning anonymt 07:47, lørdag 5 september 2020

Sendt til Løten 3 minutter senere

Jeg har campingvogn stående på Budor Caravan plass G6. Har opplevd litt problemer med strømmen, og har nå sjekket litt. Viser seg at det er en jordingsfeil som kommer fra strømskapet. Målt 240V mellom jord og en fase. Dette er ikke bra, mistenker nå at omformer i vogna har røket pga av dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det er i orden

    Tilstand endret til: Løst

    Publisert anonymt 12:30, lørdag 5 september 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; Tilstand endret til: Løst, 12:30, lørdag 5 september 2020

  • Løst

    Tilstand endret til: Løst

    Lagt inn av Løten 16:07, lørdag 5 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjonen din vil bare bli brukt i samsvar med personvernreglene

Neste: Fortell oss om deg

Oppdateringen din

Fortell oss om deg

Har du et Budor-passord?