Tilbake til alle rapporter

Har et kjenpe ønske om å bli kvitt ei buske for å slippe sola til på B8.

Rapportert i kategorien Drift Budor og Løiten Almenning anonymt 12:19, lørdag 6 februar 2021

Buske skygger for sola:)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjonen din vil bare bli brukt i samsvar med personvernreglene

Neste: Fortell oss om deg

Oppdateringen din

Fortell oss om deg

Har du et Budor-passord?